Pildis: #49

Detsembri teine nädal. Märksõnad: lumi-lörts-jää-torm-päike-vihm-paljas maa.

Kolmapäeval oli ette nähtud ratas. Korra isegi kaalusin seda muuta, aga ma olen eeskujulik treeningplaani jälgija, niisiis kobisin keldrisse kumme vahetama – nael alla ja sõit võis alata. Pidin metsa minema. Hea mets oli liiga kaugel, et ~1h hakkama saada, sestap läksin kodu metsadesse – paljas maa ja raskesti läbitav lumekiht vaheldusid mõnusalt.

07.12 Ilmataat on muutnud maa jäiseks ja lumiseks. Samas metsa all oli väga mõnus sõita.

Laupäeval jälle rattaselga – nüüdseks oli seis eriti väljakutsuvaks osutunud. Nimelt kattis kergteed kas vesine kiilasjää või puhas asfalt. Kuna mul aga olid naelad all, siis kuidagi ei tahtnud asfaldi peal sõita ja ega see jää ka kõige sõbralikum oma konrarustega ei olnud. Taaskord nina metsa. Pidin tegema 2h, aga venitasin pisikeste metsateedega 1h 15min ja suundusin koju – kuivad riided selga ja 45min. jooksu peale.

10.12 Purde ületamisel kasutasin ratast toetuspinnana – kitsas jääga kaetud palk ja rattakingad pole muid väga stabiilne kooslus.

Pühapäeval hellitab ilm sportijaid täie rauaga – tuulevaikus ja hetkeline hoovihm asendub päikesesäraga. Mina ratast ei puutu vaid lähen jooksen/kõnnin ja naudin trenni ja loodust ennast. Ruja ja Tõnis Mägi teel saatmas.

11.12 Nii ilusa ilmaga oleks ju liiga lihtne rattaga sõita – ikka joosta on vaja.

12.11 Päike sirab otse silma, pigistad silmad kinni ja naudid kulgemist.

Treeningtunde kokku: 8:48

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s