Teenused

*KONSULTATSIOON*

Tihti kohtan (harrastus)sportlaseid, kes pühendavad märkimisväärse aja oma teadmiste suurendamiseks, et mõista treeningprotsessi paremini ja süvitsi.

Raamatud, blogipostitused, podcast’id on võrratu viis teadmiste hankimiseks, aga mõnikord avastada, et mingid tükid oleksid nagu puudu, et puslest saaks tervik või omajagu palju on olukordi, kus näed, et see ei kehti sinu kohta. Tekib küsimus, et miks küll?

Või oled hoopis oma arengus jõudnud platoole ja ei tea täpselt, kuidas siit edasi minna? Või tahaksid lihtsalt diskuteerida erinevatel treeningteemadel?

Mulle väga meeldib kaasa mõelda ja probleemkohti lahendada ning kuna erinevad inimesed on seda ka minult palunud, siis ärgitan sind sama tegema – konsulteerin hea meelega üks-ühele ja otsin sinuga koos lahendusi, et su treeningud oleksid maksimaalselt täisväärtuslikud.

HIND: 75.- (kuni 1.5h)

 

*KOOLITUSED-SEMINARID-TÖÖTOAD*

Kuidas on produktiivsus, madal stressi tase ja rahulolu seotud tervisespordiga? Millist treeningut peaksin ma tegema siis, kui mu töö(või elu-)stress on laes ja millist tegema uute väljakutsete otsingul? Las ma seletan…

Või tahaksite sõpradega / rattaklubis step-by-step töötuba, kuidas alustada võimsusanduriga treenimist – olgu see siis algtase või hoopis viimased nipid ja trikid?

Kui sa tahaksid, et tulen spordist ja heaolust ja/või saavutusvõimest rääkima, arutlema, siis võta minuga ühendust:

+372 5214412
karmen.reinpold[at]gmail.com