Teenused

*FENOTÜÜBI TESTIMINE* (minu tugevused ja nõrkused)

Aina enam ja enam on rattureid ja triatleete, kelle rattal on võimsusandur ja nad treenivad teadlikumalt numbritest lähtuvalt. Numbrite järgi treenimiseks on vaja teada oma funktsionaalse võimsuse näitu (FTP – maksimaalne võimsus, mida suudad püsirežiimis hoida 40-60′). Aga see on ainult üks meie keha võimekustest, mis ei pruugi sportlase kohta öelda liiga palju. Mõnikord on keeruline aru saada oma tugevustest ja nõrkustest. Ja mõnikord on ühe tugevus teise nõrkus (mida teeb Ironman 1600W-se spurdivõimekusega – nice to have, ma olen nõus :)). Selleks, et anda sulle rohkem infot iseenda võimekuste kohta ja muuhulgas paika loksutada FTP (mis pole sugugi nii lihtne protsess, kui kaugelt vaadates tundub), pakun võimalust teha seda minu protokollide järgi. 

Kõige laiapõhilisema tulemuse saab, kui  rattatrennide võimsuandmed on pikaajalised (vähemalt viimased 3 kuud), konsistentsed ja jooksevad sul Trainingpeaks programmi – siis on võimalik vaadata ka ajaloolisi andmeid. Aga samamoodi on vaja enda seis paika panna, kui oled just soetanud võimsusanduri (Palju õnne!) ja/või on (ratta)trennidessse jäänud pikk vahe sisse. Näiteks alustades kevadel / sügisel uuesti treenimist.

Mida ma pakun?
* Taustainfo
kogumiseks täidad ära küsimustiku.
* Viis päeva kestev testimisprogramm – iga päeva kohta seletustega step-by-step juhend / protokoll (PDF). (Soovi korral ka TP workout’idena.)
* Sinu poolt ootan nelja FIT-faili.
* Testitakse nelja erinevat füsiloogilist süsteemi, võrreldakse neid omavahel ja vaadatakse tugevusi ning nõrkuseid.
* Kuni 45′ pikk Google Meet videokõne, kus ma annan ülevaate testimise tulemustest ja vastan tekkinud küsimustele.
* Raport (PDF), kus on kirjas testimise tulemused ja sellest tulenevad füsioloogilised võimekused (max võimsus, anaeroobne mahtuvus, VO2max, FTP). Soovitused edasisteks treeninguteks. FTP järgi arvutatud võimsustsoonid.

Võta ühendust karmen.reinpold [at] gmail.com

HIND: 90.- (kordustestimine 66.-)

ckr-phenotype

Janika Lõiv (c) EGO-Promotion | Liisi Alamaa (Rist)

*************

*KONSULTATSIOON*

Tihti kohtan (harrastus)sportlaseid, kes pühendavad märkimisväärse aja oma teadmiste suurendamiseks, et mõista treeningprotsessi paremini ja süvitsi.

Raamatud, blogipostitused, podcast’id on võrratu viis teadmiste hankimiseks, aga mõnikord avastada, et mingid tükid oleksid nagu puudu, et puslest saaks tervik või omajagu palju on olukordi, kus näed, et see ei kehti sinu kohta. Tekib küsimus, et miks küll?

Või oled hoopis oma arengus jõudnud platoole ja ei tea täpselt, kuidas siit edasi minna? Või tahaksid lihtsalt diskuteerida erinevatel treeningteemadel?

Mulle väga meeldib kaasa mõelda ja probleemkohti lahendada ning kuna erinevad inimesed on seda ka minult palunud, siis ärgitan sind sama tegema – konsulteerin hea meelega üks-ühele ja otsin sinuga koos lahendusi, et su treeningud oleksid maksimaalselt täisväärtuslikud.

HIND: 66.- (kuni 1.5h)

******************

*KOOLITUSED-SEMINARID-TÖÖTOAD*

Kuidas on produktiivsus, madal stressi tase ja rahulolu seotud tervisespordiga? Millist treeningut peaksin ma tegema siis, kui mu töö(või elu-)stress on laes ja millist tegema uute väljakutsete otsingul? Las ma seletan…

Või tahaksite sõpradega / rattaklubis step-by-step töötuba, kuidas alustada võimsusanduriga treenimist – olgu see siis algtase või hoopis viimased nipid ja trikid?

Kui sa tahaksid, et tulen spordist ja heaolust ja/või saavutusvõimest rääkima, arutlema, siis võta minuga ühendust:

+372 5214412
karmen.reinpold[at]gmail.com