ÜKE näidistrenn

Kui juba nii mõnigi on minu poole pöördunud ÜKE-teemal, et teaks, mida selles trennis teha, siis lõppeks tuli mõte, et jätame teoreetilise loengu novembris ära ja teeme hoopis praktikat.

Mis tähendab ÜKE? Üldkehaline ettevalmistus. Samas antud kontekstis on see rohkem kerelihaste tugevdamise harjutused – tasakaal, lihasvastupidavus, jõud. Staatilised, dünaamilised.

Üheks eesmärgks on näidata, et ka õues on mõnus selliseid harjutusi teha – kohe peale jooksutrenni näiteks. Ja teiseks on see, et tihti me ei tea (või ei taha / viitsi otsida), milliseid harjutusi siis ikkagi teha?

Meie ÜKE näidistrenn näeb välja selline, et umbes tundaega teeme erinevaid harjutusi. Kui sa ühte harjutust ei jaksa teha nii mitu korda või nii pikalt, siis teed lühemalt, aga sa saad need kõik läbi teha, et pärast oleks kodus lihtsam. Pärast trenni venitused nagu ikka, aga mis tähtis on see, et kõik osalejad saavad omale elektroonilise kokkuvõtte tehtud harjutustest koos youtube’i linkidega, et tuleks ikka paremini meelde, mis harjutusega tegu.

Millal: 27.11.2011 1500 – 1630
Kus: Nõmme Spordikeskus, Külmallika 15a (kogunemisega tõkkepuu juures parklas). Treening toimub õues ehk selga ilmale vastav riietus!
Kellele: Naistele, meestele, kes tahavad muuta oma treeninguid mitmekülgsemaks.
Hind: 5€ / per inimene, saab tasuda sularahas kohapeal

Registreerumine karmen.reinpold@gmail.com, täpsem info: +372 5214412

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s